Nachrichten

Creditreform Polska Sp. z o.o., wiodąca wywiadownia gospodarcza i firma windykacyjna należąca do międzynarodowej grupy Creditreform, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku Specjalista ds. Sprzedaży Usług Windykacyjnych

Specjalista ds. Sprzedaży Usług Windykacyjnych

Miejsce pracy: cała Polska

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów z sektora B2B;
  • Telefoniczna i bezpośrednia sprzedaż usług firmy Creditreform Polska Sp. z o.o. w zakresie windykacji należności;
  • Tworzenie i aktualizacja ofert i prezentacji handlowych;
  • Realizacja planów sprzedażowych;
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami;
  • Kompleksowa obsługa klienta;
  • Przygotowywanie, weryfikowanie i podpisywanie umów z klientami;
  • Prowadzenie negocjacji handlowych;
  • Doradztwie w zakresie oferowanych produktów;
  • Kreowaniu pozytywnego wizerunku Creditreform na rynku.

Wymagania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w bezpośredniej sprzedaży usług windykacyjnych, prawnych, bankowych i finansowych w sektorze B2B min. rok – warunek konieczny;
  • Znajomość branży windykacyjnej;
  • Wysoka orientacja na wynik;
  • Skuteczność i wytrwałość w dążeniu do wyznaczonego celu;
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • Kreatywność i samodzielność;
  • Bardzo dobra znajomość technik sprzedaży i negocjacji;
  • Umiejętność prezentacji ofert handlowych;
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę oraz możliwość zdobywania doświadczeń w renomowanej firmie;
  • Wysoką prowizję zależną od osiąganych wyników sprzedaży;
  • Jasne i przejrzyste zasady współpracy;
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego;
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem i Listu motywacyjnego na adres: praca@creditreform.pl. Prosimy o wpisanie w temacie wiadomości nazwy stanowiska, na które Państwo aplikują.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883).